Esprit spolupracuje
s nejlepšími

Mladý tým plný elánu a dobrých nápadů ukazuje svůj netradiční přístup při práci na projektu Svitavské nábřeží, který v jejich návrzích ideálně propojuje řeku Svitavu a ulici Cejl.

Během 15 let spolupráce navrhl projekt Viladomu Ventura, Rezidence DUO, RD Firkušného. Efektivně využívá veškerou plochu pozemku, navržené byty mají prostorné pokoje a nechybí také úložné prostory.

Arch. Tomáš Zlámal

Další významní architekti, kteří se drží pro Brno typického funkcionalistického směru. Navrhovali a projektovali Centrum Sadová, kde se spojuje bytová funkce s obchodními prostory do jedné budovy.

Zkušený tým architektů v čele s Ing. arch. Pavel Martykánem s námi spolupracoval na návrhu boxů pro podnikatelskou činnost v rámci Parku 24 v Lelekovicích. Víceúčelové haly od velikosti 300 m2 jsou určeny pro drobnou výrobu, sklady nebo obchod.

Návrhy jeho rodinných domů ve funkcionalistickém stylu jsou nadčasové a v rámci architektury Brna výjimečné. Důkazem jsou připravované projekty v Komíně a Jiráskově čtvrti.

Mladá a kreativní architektka přináší přináší inspirativní rady v oblasti bytového nebo kancelářského designu. Věnovala se návrhům kanceláří a dispozicí bytů pro nový projekt Svitavské Nábřeží. Více o Nele.

Aktuálně
realizujeme

Co se právě děje

Sledujte nás
na #espritliving